O mnie

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz roczne studium ze Wstępu do Psychoterapii Psychoanalitycznej Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto”. W tymże Ośrodku ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej i ubiegam się o certyfikat psychoterapeuty psychoanalitycznego. Uzyskałam status Kandydata PTPP.

Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej z dorosłymi oraz młodzieżą. Przez 2 lata pracowałam z osobami dorosłymi jako psycholog na oddziale jednego z elbląskich szpitali. Przez 8 lat pracowałam z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi w gimnazjum i szkole podstawowej. Wielokrotnie prowadziłam warsztaty dla młodzieży oraz dorosłych w ramach współpracy ze szkołą i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Elblągu. Prowadziłam warsztaty i terapię dla dzieci i ich rodziców w ramach projektów realizowanych przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (Koło w Elblągu) wraz z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (Dzieci Niczyje). Od kilku lat pracuję z parami, a także z całymi rodzinami.

Współpracuję z Fundacją Wspierania Dzieci i Rodzin w Gdańsku.

Współpracuję z Psychoanalitycznym Punktem Konsultacyjnym w Sopocie.

Swoją praktykę prywatną prowadzę w gabinecie w Sopocie.

W pracy psychoterapeutycznej w gabinecie pracuję zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej (EFPP) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (PTPP). W związku z tym obowiązuje mnie nie tylko Kodeks Etyczny Psychologa, ale także Kodeks Etyczny Psychoterapeuty Psychoanalitycznego. Standardy EFPP i PTPP wymagają odpowiedniego szkolenia, przejścia własnej psychoterapii szkoleniowej oraz poddawania swojej pracy z pacjentami regularnej superwizji.

Emilia Jurewicz